Барам Слободен Цитат & Дизајн

Нови Продукти

 • 3D медали

 • Diestruck медали

 • емајл медали

 • сјајот медали

Избрана Производи

 • Железо медал Закачалка

  Железо медал Закачалка

 • Печатење медал Покажи

  Печатење медал Покажи

 • Трка BIB медал Покажи

  Трка BIB медал Покажи

 • Stinless челик медал Закачалка

  Stinless челик медал Закачалка

за нас

 • Операција 图片 20181208152727
 • 1

Кои сме ние

 • admin
 • Коментар (и)

Со седиште во Dongguan Сити, Longyi има години искуство во дизајнирање и производство на широк спектар на сопствени медали. Ние исто така нудиме уникатен избор на нарачана подароци кои ќе ја подобрат секоја посебна прилика - од маратонската трка, преку спортски или клуб настани, наградата свечености и други конкуренција ...

Билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
Испраќам барање За Ценовникот