Kërkesë një kuotë të lirë & Design

Produkte të reja

 • Medalje 3D

 • Medalje Diestruck

 • Medalje smalt

 • Medalje glitter

Produkte Featured

 • Iron Medal hallkë

  Iron Medal hallkë

 • Shtypi Medal Display

  Shtypi Medal Display

 • Gara BIB Medal Display

  Gara BIB Medal Display

 • Stinless çeliku Medal hallkë

  Stinless çeliku Medal hallkë

Rreth nesh

 • QQ 图片 20181208152727
 • 1

Kush Jemi Ne

 • admin
 • Comment (s)

Bazuar në Dongguan City, Longyi ka vite përvojë në projektimin dhe prodhimin e një gamë të gjerë të medaljeve doganore. Ne gjithashtu ofrojmë një përzgjedhje të veçantë të dhuratave bespoke që do të rrisë çdo rast të veçantë - nga raca maratonë, nëpërmjet sportive ose klubit ngjarjeve, ceremonitë e dhënies dhe konkurrencë të tjera ...

Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
Hetim Për çmimore